Czas na wybór lakieru do paznokci

Trwałe lakiery do paznokci są w cenie. Jeśli jednak chcemy, żeby pomalowane paznokcie ładnie się prezentowały i nie odpryskiwał lakier, warto zdecydować się na droższą opcję. Do wyboru wiele kolorów lakierów do paznokci, dzięki czemu każda kobieta znajdzie dla siebie coś interesującego.

Na jakie kolory lakierów się zdecydować?

Kolorowe paznokcie z całą pewnością ładnie się prezentują i zdobią dłoń, która jest przecież wizytówką każdego z nas. Warto zadbać o to, aby były estetyczne i zadbane. Z pomocą przychodzą trwałe lakiery do paznokci, które dostępne są w wielu kolorach. Nie mówiąc już o licznych zdobieniach, które można umieścić na płytce paznokciowej. Możliwości jest naprawdę wiele. Mogłoby się wydawać, że nie ma najmniejszego problemu z wyborem, jeśli chodzi o kolory lakierów do paznokci, ale w praktyce bywa z tym różnie. Nie każdy odcień będzie pasował do okazji czy nawet do wyglądu. Warto mieć to na uwadze podczas kupowania lakierów. Do uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się wybrać lakiery do paznokci, które będą współgrały z osobowością i preferowanym stylem. Na uwadze powinno się mieć to, co będzie się nosiło. Kolor lakieru powinien pasować do stroju i dobrze, jeśli będzie podkreślał jego charakter. Jeśli nie wiemy, na co się zdecydować, można postawić na uniwersalne i ponadczasowe kolory. Chodzi tutaj o róże, beże, mleczne lakiery i te przezroczyste. Idealnie nadają się zarówno na co dzień, jak i do pracy, a spotkanie, imprezę. Dla pań stawiających na bardziej wyszukany wygląd, świetną opcją będzie francuski manicure, który jest trudniejszy do wykonania, ale niezwykle elegancki.

Kolory lakierów do paznokci – jaki będzie dobry?

W poszukiwaniu odpowiednich kolorów lakierów do paznokci, warto zastanowić się nad tymi bardziej intensywnymi. Lakiery do paznokci subtelne i stonowane są uniwersalne, ale nie trzeba na nich poprzestawać, szczególnie w przypadku jakiejś szczególnej okazji typu zabawa karnawałowa, wesele czy inna impreza. Wówczas do wyboru mamy całą masę kolorów bardziej rzucających się w oczy. Przykładem jest czerwień, która jest niezwykle kobieca i seksowna. Z czerwoną szminką i czarną stylizację będzie strzałem w dziesiątkę podczas przyjęcia. Do uzyskania efektu głębokiej czerwieni warto nałożyć dwie warstwy lakieru. Kolejną propozycją jest czerń, która jest modna siwienie sprawdza się w przypadku stylizacji bardziej rockowych. Można też zdecydować się na lakiery do paznokci z brokatem na specjalne okazje, co pozwoli na uzyskanie połyskających paznokci.