Co trzeba kupić, żeby zrobić paznokcie hybrydowe w domu?

Regularne wizyty u kosmetyczki mogą być męczące. Zabierają nasz czas i pieniądze. Co więc zrobić, by cieszyć się ładnymi paznokciami przez długi czas? Odpowiedź jest prosta – hybryda. Wiele osób maluje paznokcie lakierami hybrydowymi, które trzeba utrwalić przy użyciu specjalnej lamy. To proste i można to zrobić z domowego zacisza. Czego potrzebujemy, by zrobić sobie ładne paznokcie bez konieczności odwiedzania kosmetyczki?

Czego potrzeba do wykonania paznokci hybrydowych w domu?

Do wykonania hybryd potrzebna jest specjalna lampa. To podstawa. Do przygotowania paznokci przed nałożeniem lakieru używa się płynu do oczyszczenia paznokci, patyczków oraz frezarki.

Później przechodzimy do etapu nakładania lakieru. Na rynku jest wiele lakierów hybrydowych, więc jest z czego wybierać. Lakier z brokatem, matowy lub błyszczący – każdy znajdzie coś dla siebie. Hybryda daje wiele możliwości i nadaje się na różne okazje. Lakier do paznokci z brokatem świetnie sprawdzi się na imprezach. Na co dzień można zdecydować się na bardziej stonowane lakiery.

Czy zrobienie hybrydy w domu jest trudne?

Każdy może się nauczyć nakładać hybrydę. To nic trudnego i niewiele różni się od zwykłego malowania paznokci. Najtrudniejszym etapem jest przygotowanie i oczyszczanie płytki paznokcia. Trzeba ją dobrze spiłować i pozbyć się odstających skórek. Płytka musi być zmatowiona. Na przygotowaną płytkę nakłada się top a następnie lakier. Każda warstwa musi zostać utrwalona w lampie. Na koniec nakładamy specjalny lakier utrwalający. Malowanie hybrydowe niewiele się różni od zwykłego malowania paznokci i wystarczy odrobina chęci, by to opanować.

Hybryda jest wygodnym i trwałym rozwiązaniem. Paznokcie pomalowane tą metodą trzymają się nawet kilka tygodni. Ponadto nie trzeba już odwiedzać kosmetyczki przed jakąś imprezą, wystarczy kupić lakier z brokatem do paznokci i zrobić to samodzielnie. Lakier z brokatem do paznokci hybrydowych można kupić na specjalnych stoiskach z takimi lakierami lub zamówić przez internet. Hybryda staje się tak popularna, że coraz więcej sklepów poszerza swoją ofertę o lakiery hybrydowe. Nic dziwnego, to szybki sposób na ładne paznokcie i bardziej trwały niż zwykły lakier, który szybko odpryskuje i odchodzi.