Relaks w ogrodowym SPA: zalety, funkcje i ceny wanien z hydromasażem

Coraz więcej osób montuje wanny z hydromasażem w swoich ogrodach. Dlaczego warto zdecydować się na zakup ogrodowego SPA? Jakie funkcje może zaoferować wanna ogrodowa tego typu? Ile trzeba za nią zapłacić?

Dlaczego warto kupić wannę SPA do ogrodu?

Najważniejszą zaletą wanny ogrodowej SPA w ogrodzie jest wyjątkowy relaks, jaki może ona zapewnić swoim użytkownikom.

Za pomocą wanny SPA można prowadzić hydromasaż, czyli masaż wodny. Wanna tego typu pozwala na wybór wielu rodzajów masażów o różnej intensywności, które przeznaczone są do masowania całego ciała i jego poszczególnych partii.

Warto też wskazać, że wanna ogrodowa SPA może być użytkowana przez cały rok, gdy jest wyposażona w grzałki i odpowiednio zaizolowana. To powoduje, że jest ona dobrą alternatywą dla basenu, z którego można korzystać tylko w kilku letnich miesiącach.

Funkcje wanien ogrodowych SPA

Współczesne wanny ogrodowe dają swoim użytkownikom dostęp do zróżnicowanych funkcji, aby korzystanie z nich było jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze.

Wybierając wannę SPA, warto zwrócić uwagę na rodzaje masażu, jakie można z nią prowadzić. Im więcej ciekawych programów, tym łatwiej można dopasować ją do własnych potrzeb. Wybrane wanny mogą zaoferować także dodatkowe funkcje, na przykład koloroterapię z wykorzystaniem kolorowych świateł czy aromaterapię z użyciem olejków zapachowych.

Na uwagę zasługują również oferowane przez wanny systemy pielęgnacji wody. Polegają one na jej oczyszczaniu, dezynfekowaniu i uzdatnianiu, dzięki czemu woda stale jest krystalicznie czysta i gotowa do użytkowania.

Jak zamontować wannę ogrodową z hydromasażem?

Wanna ogrodowa z funkcją hydromasażu może być umieszczona w różnych miejscach w ogrodzie. Najczęściej jej montaż odbywa się na tarasie, ale również można umieścić ją w innej lokalizacji.

Producenci oferują wanny ogrodowe SPA ze stelażami i dekoracyjnymi obudowami. Istnieje też możliwość zamontowania wanny wpuszczonej w podłoże.

Warto pamiętać o tym, że wanna musi być podłączona do źródła prądu. Nie ma potrzeby prowadzenia do niej instalacji wodnej, ponieważ jej napełnianie i opróżnianie może odbywać się z użyciem węża ogrodowego.

Wanna SPA do ogrodu – cena

Najczęściej wanna ogrodowa SPA to wydatek około 20-60 tysięcy złotych zależnie od jej wielkości i funkcji.

Z dokładnymi cennikami wanien ogrodowych z hydromasażem można zapoznać się na stronach ich producentów i sklepów.

Wanna ogrodowa SPA dostępna jest w ofercie beautysystem.pl.