Sprawdzone produkty do makijażu

Wiele pań zawsze w drogerii ma dylemat – czy lepiej kupować drogie kosmetyki, czy też postawić na tańsze kosmetyki, które wcale nie muszą kojarzyć się ze słabszymi i nieefektywnymi. Cienie do powiek, szminki, podkłady – zdecydowanie powinno się wybierać dobre, gdyż mają kontakt ze skórą i w jakiś sposób na nią wpływają.

Podkład

Dla niektórych pań podkład stanowi obowiązkowy produkt każdego makijażu. To on sprawia, że cera ma wyrównany kolory, jest gładka, promienna i nie widoczne są na niej jakiekolwiek niedoskonałości.

Dobry podkład to jednak dość spory wydatek. Za marki pochodzące od znanych nazwisk trzeba wydać od około 200 do 400 zł. Plusem jest to, że wybierając podkład o sprawdzonej konsystencji – potrafi on starczyć na naprawdę długo. Minusem, że wiele pań poświęca naprawdę sporo czasu na znalezienie idealnego podkładu, gdyż nie zawsze jest to takie proste zadanie.

Cienie do powiek

Dla wieku makijażystek to kwintesencja kobiecego make-up. Cienie w niezwykły sposób podkreślają oko, nadają charakteru oraz wyrazu twarzy. By tak się jednak stało, muszą być odpowiednio dobrane do powierzchni oka oraz jego kolory. Nie każda z pań umie też dobrze łączyć róznorodne kolory i tu zdecydowanie z pomocą przychodzą producenci kosmetyków, którzy tworzą dla klientem palety z cieniami do powiek.

Palety z cieniami są bardzo wygodne i opłacalne. Wiele z nich posiada naprawdę piękne, naturalne kolory, które spokojnie można stosować zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Baza pod cienie do powiek

Bez względu na to, jak drogich cieni używasz i w jakich kolorach – w połowie dnia możesz zaobserwować, że efekt różni się od tego z rana. By utrwalić swój makijaż oka oraz wzmocnić jego intensywność idealnym produktem jest baza pod cienie do powiek. Bazy pod cienie używają już nie tylko profesjonalne wizażystki.

Coraz więcej pań, lubiących się malować chętnie po nie sięga. Już nawet cienka warstwa nałożona na czystą powiekę sprawi, że cienie pozostaną na miejscu dłużej, w nienaruszonym stanie. Droższa i tania baza pod cienie opinie ma różne. Jedne z pań są zdania, iż nawet najtańsza, drogeryjna baza daje widoczne efekty. Inne z kolei twierdzą, iż na powiekę powinien być nałożony dobry produkt markowy.

Cienie do powiek dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl