Oferta hurtowni medycznej

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym kupić można wszelkie niezbędne akcesoria, a także sprzęty, które niezbędne są w szpitalach, placówkach zdrowotno-opiekuńczych, w przychodniach. Z szerokiej oferty hurtowni medycznych korzystają również prywatne gabinety lekarskie, salony tatuażu i kosmetyczne.

Hurtownie medyczne – jakie mogą być?

Hurtownie medyczne mogą być stacjonarne lub internetowe. Placówki stacjonarne znajdują się niemal w każdym większym mieście w Polsce. Pracują w nich ludzie, którzy mają wysokie kwalifikacje i wykształcenie branżowe. W razie potrzeby potrafią doradzić klientom w wyborze odpowiedniego towaru. Natomiast hurtownia medyczna w Internecie oferuje swoim klientom, ze względu na większe możliwości magazynowania, rozszerzony asortyment, wszelkie nowości i profesjonalny sprzęt najlepszej jakości.

Korzyści płynące z robienia zakupów w hurtowniach medycznych

W większości hurtowni medycznych stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty, a także na możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności. Niektóre placówki tego typu oferują swoim stałym odbiorcom udział w programie lojalnościowym, w którym otrzymuje się na indywidualne konto punkty. Można je potem wymienić na dowolny asortyment dostępny w sklepie. Gdy zamawia się większe ilości towarów, transport jest gratis.

Oferta hurtowni medycznej

Oferta hurtowni medycznej jest bardzo szeroka, począwszy od aplikatorów umożliwiających dawkowanie leków, aż po specjalistyczną odzież lekarską, niezbędną do wykonywania skomplikowanych zabiegów i operacji. Kupić tu można także sprzęt medyczny jednorazowy, czyli igły, strzykawki i podkłady oraz produkty służące do pielęgnacji, dezynfekcji i higieny, opatrywania ran oraz akcesoria ginekologiczne. Hurtownia medyczna oferuje swoim klientom również najnowocześniejsze aparaty do mierzenia ciśnienia, pulsu. Jest tu także wiele rzeczy, które są niezbędne również w każdym domu, jak np. środki do dezynfekcji rąk, kompresy żelowe oraz maseczki. W hurtowniach medycznych bez problemu można również uzupełnić apteczkę, która powinna znaleźć się w każdym mieszkaniu i zakładzie pracy. Cały asortyment posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wykonany jest z materiałów najlepszych jakościowo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kompresy włókninowe.