Gdzie wykonać przeszczep brody?

Przeszczep brody jest bardzo popularnym zabiegiem wśród mężczyzn, którzy marzą o gęstym, równomiernym zaroście. Taki zabieg można wykonać w wielu miejscach na świecie, również w Polsce. Jak wygląda zabieg przeszczepu brody oraz kiedy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi na powyższe pytania poznasz w tym artykule.

Kiedy warto wykonać zabieg przeszczepu brody?

Zabieg przeszczepu brody jest zalecany w sytuacjach, kiedy mężczyźni nie mogą spełnić marzenia o gęstym, równomiernym zaroście. Taka sytuacja bardzo często może prowadzić do różnego rodzaju kompleksów, wówczas idealnym rozwiązaniem takiego problemu może być właśnie Przeszczep brody.Zabieg ten jest niemalże całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga długiego procesu rekonwalescencji oraz potrafi być stosunkowo tani, jeśli wykonamy go np. w Turcji. Zabieg przeszczepu brody charakteryzuje się wysoką skutecznością, dlatego bardzo wielu mężczyzn się na niego decyduje.

Na czym polega zabiega przeszczepu brody?

Zabieg przeszczepu brody polega na pobraniu mieszków włosowych z innych partii ciała i wszczepieniu ich w brodę, tak aby zagęścić zarost. Najczęściej włosy pobiera się z potylicy lub klatki piersiowej.Podczas takiego zabiegu wykonuje się mikronakłucia w obszarze biorczym, a następnie ręcznie umieszcza się w nim pobrane wcześniej mieszki włosowe. Zabieg cechuje się dużą skutecznością, jednak na pierwsze efekty należy poczekać około 4 miesięcy.

Gdzie wykonać taki zabieg?

Bardzo popularnym krajem, w którym wykonuje się mnóstwo zabiegów przeszczepu włosów lub brody jest Turcja. Zabiegi w tym kraju są stosunkowo niedrogie oraz bardzo często objęte gwarancją. Wartym uwagi jest również fakt, że takich zabiegów wykonuje się tam naprawdę wiele, co może świadczyć o ich wysokiej jakości, skoro tak wiele osób decyduje się na wyjazd do Turcji.Taki zabieg można również wykonać w naszym kraju, w wielu klinikach medycyny estetycznej. Niestety, zabiegi przeszczepu brody lub włosów w naszym kraju cieszą się nieco mniejszą popularnością, wykonywane są rzadziej i są o wiele droższe niż za granicą.