Epilacja – depilacja laserowa wąsika na twarzy

Wąsik na twarzy to kompleks wielu kobiet. Dotyczy on w szczególności tych, które posiadają naturalnie ciemne włosy. Wąsik można golić, ale można też pozbyć się go na zawsze. Najlepszy wybór do depilacja laserowa Katowice także posiadają gabinety, gdzie można skorzystać z tego typu zabiegu!

Wąsik na twarzy – usuń go z użyciem lasera

Depilacja, inaczej epilacja laserowa to skuteczna metoda usuwania niechcianych włosków, która praktykowana jest na całym świecie już od kilkudziesięciu lat. Obecnie gabinety oferujące takie usługi, także w sektorze depilacja Katowice, mogą zapewnić swoim klientom dostęp do nowoczesnych, znacznie skuteczniejszych i przy tym bezpieczniejszych urządzeń laserowych.

Za pomocą lasera można skutecznie usuwać włoski z różnych partii ciała, w tym z nóg, spod pach czy ze strefy bikini. Także epilacja laserowa może być zastosowana do usuwania wąsika.

Wąsik na twarzy może być bardzo uporczywy, ale dzięki zabiegowi depilacji laserowej w Katowicach można pozbyć się go raz na zawsze. Laser uszkadza wtedy cebulki włosowe i w rezultacie włoski nie odrastają ponownie.

Ile zabiegów depilacji laserowej wąsika należy wykonać?

Aby można było uzyskać najlepsze rezultaty depilacji laserowej wąsika, należy powtórzyć zabieg kilkukrotnie. Ma to związek z faktem, że światło lasera działa tylko na aktywnie rosnące włoski, a nie na te, które są uśpione lub w fazie przejściowej.

Najlepsze efekty można osiągnąć po wykonaniu od 4 do 8 zabiegów, które będą prowadzone w odstępach wynoszących co około 6 tygodni. Dokładna liczba i częstotliwość zabiegów są jednak dobierane indywidualnie przez specjalistę.

Po pełnej serii zabiegów epilacji laserowej włoski już nie odrastają ponownie – skóra jest aksamitnie gładka na lata.

Depilacja laserowa Katowice – wybierz sprawdzony gabinet!

Jeśli chodzi o zabieg taki, jak depilacja laserowa Katowice mają wiele rekomendowanych gabinetów, w których można skorzystać z tego rodzaju procedury.

Dobry gabinet depilacji laserowej w Katowicach powinien posiadać nowoczesny sprzęt do prowadzenia tego typu zabiegów, a także zapewniać swoim klientom dogodne ceny. Bardzo często można wykupić pakiety zabiegów – wówczas ceny są jeszcze niższe.

Profesjonalnie wykonana depilacja Katowice czy w innych miastach pozwoli zatem na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów w usuwaniu niechcianych włosków także na twarzy. Można wtedy zapomnieć o nich już na zawsze!