Odpowiednie dopasowanie biustonosza to podstawa wygody

Jeśli chodzi o temat odpowiedniego dobierania stanika do typu sylwetki, to wśród Polek wciąż panuje ogromna niewiedza na ten temat. Specjalistki zgodnie wskazują, że po wizycie u brafitterki większość pań jest ogromnie zaskoczonych tym, jaki rozmiar biustonosza powinny naprawdę nosić. Świadczy to o tym, że Polki wybierają głównie ładne biustonosze damskie, w ogóle nie zwracając uwagi na to, jak prezentują się one na ich sylwetce. Tymczasem kwestia dobrania odpowiedniego stanika to bardzo ważna sprawa, mająca wpływ nawet na kobiece zdrowie!

Czy ładne staniki wystarczą?

Każda kobieta może poświadczyć o tym, że ładne biustonosze damskie mają ogromny wpływ na samopoczucie i poczucie pewności siebie. Tymczasem większość kobiet kupując biustonosz w sklepie, zwraca uwagę przede wszystkim na to, by był ładny i estetyczny. Niekoniecznie jednak wiedzą, jak dobrać rozmiar, by biustonosz idealnie układał się na ciele.

Brafitterki zgodnie wskazują, że spośród trafiających do nich klientek, mało która ma odpowiednio dobrany stanik. Tymczasem ważne jest niemal wszystko – długość ramiączek, wielkość miseczek, obwód pod biustem. To wszystko ma wpływ na to, jak biustonosz prezentuje się na damskim ciele, jak maskuje mankamenty sylwetki oraz uwypukla jej zalety.

Gdzie kupować ładne staniki?

Piękne i efektowne staniki damskie kupić można niemal w każdym sklepie. Kobiety jednak powinny wiedzieć, że biustonosze, których cena zazwyczaj mieści się w granicach kilkunastu złotych, wcale nie są warte uwagi. Po pierwsze, ich trwałość jest wyjątkowo niska. Po kilku założeniach i praniach tracą one swój kształt i fason, przez co nie prezentują się już tak korzystnie, jak po zakupie. Kupno wysokiej jakości stanika to inwestycja, która z pewnością zwróci się po czasie. Biustonosz, który kosztuje nawet kilkaset złotych, na pewno zniesie niejedno, a przy odpowiednim praniu – posłuży przez wiele, wiele lat.

Przy wyborze staników, warto udać się do profesjonalnego salonu, w którym pracuje wykwalifikowana brafitterka. To osoba, która podpowie, na co zwrócić uwagę przy kupnie stanika, by jak najlepiej w nim wyglądać i praktycznie nie odczuwać go na ciele. Specjalistki zapewniają, że kobiety, które bardzo często narzekają na niewygodne staniki, zwyczajnie noszą nieodpowiednie do ich sylwetki fasony i modele. Odpowiednio dobrany biustonosz jest jak druga skóra, a jego idealne dopasowanie zapewnia komfort i wygodę przez cały dzień.