Klinika włosów

Zabieg przeszczepiania włosów jest zabiegiem, który jest coraz bardziej popularny w obecnych czasach. Często spoglądając się w lustro można dojrzeć niekorzystny błysk skóry w miejscu gdzie kiedyś była bujna czupryna. Przeszczep włosów jest zabiegiem, który sprawnie je uzupełni, a także zagęści. Klinika przeszczepu włosów jest miejscem w którym specjaliści zadbają o nasz ładny wygląd. Przeszczep włosów Katowice to dobre miasto na zdecydowanie się na takowy zabieg. Procedura przeszczepu włosów nie jest specjalnie inwazyjna i już po raptem kilku dniach można wrócić do pracy czy obowiązków.

Klinika przeszczepu włosów

Klinika włosów prezentuje przeszczep włosów jako idealne rozwiązanie jeśli chcielibyśmy zadbać o świetny wygląd. Jest to idealna opcja w przypadku, gdy inne metody zawiodły. Przeszczepić można włosy na brwi, skroni, wąsy czy kilka innych miejsc. Pierwszy przeszczep miał miejsce już w 1939r. Technika przeszczepu włosów była stale udoskonalana, lecz prawdziwy przełom miał miejsce po zastosowaniu od połowy lat 80. mikroimplantów. Kobiety stanowią bardzo mały odsetek osób, które przechodzą zabieg przeszczepiania włosów, lecz i takie się zdarzają.

Klinika włosów i jej wzrost popularności.

Do łysienia może dojść na skutek przejściowych zaburzeń, które mogą być spowodowane stresem, zła dietą czy nieprawidłową pielęgnacją czy nawet chorobą. Bardzo częstą przyczyną jest błędne działanie męskich hormonów. Testosteron w naszej krwi pod wpływem wszelakich enzymów zmienia się w DHT, który jest w stanie zniszczyć mieszki włosowe. Jedynie mieszki włosowe położone na potylicy są praktycznie odporne na DHT. Dlatego często u osób, które silnie łysieją, zostaje bardzo często wystarczająca ilość włosów do wykonania zabiegu przeszczepu włosów. Ponadto włosy takowe są odporne na wypadanie. Mówiąc o kobietach, to łysienie androgenowe zdarza się bardzo rzadko i oznacza to niedobór estrogenów. Kobiety łysieją zupełnie inaczej niż mężczyźni, ponieważ mają silnie przerzedzone włosy na czubku głowy. Przeszczep włosów to w takim przypadku metoda zagęszczenia włosów. Ceny zabiegów są różne i są zależne od ilości przeszczepianych włosów. Przeszczep włosów Katowice to świetne miejsce na przeprowadzenie takiego zabiegu.