Lakiery hybrydowe – piękno twoich paznokci

Perfekcyjnie pomalowane paznokcie to prawdziwa ozdoba dłoni, która przykuwa uwagę, stając się jednocześnie częścią kobiecego wyglądu. Nowej generacji produkt dostępny w renomowanych salonach kosmetycznych cieszy się dużym uznaniem klientek, które zamieniają tradycyjny manicure, na taki, który staje się dla nich gwarancją nienaganności przez długi czas.

Lakiery hybrydowe — niezwykły produkt dla wymagających

Lakiery hybrydowe — często dostępne także pod nazwą lakierów żelowych — są podstawą do wykonania idealnego manicure. Specjalistyczna formuła pozwala na utrzymanie się lakieru przez około 3 tygodnie, co jest rozwiązaniem dedykowanym bardzo wymagającym kobietom. Manicure oparty na hybrydzie wymaga utwardzenia powłoki lakieru przy użyciu lampy UV lub LED. Uprzednio przygotowana płytka paznokcia staje się odporną na ewentualne uszkodzenia powierzchnią. Prawidłowe nałożenie lakierów hybrydowych wymaga kolejno wykonywanych działań przez specjalistkę.

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

Pierwszym krokiem do idealnie pomalowanych paznokci jest ich odpowiednie przygotowanie. Paznokcie muszą nabrać pożądanego kształtu. Zmatowiona płytka paznokcia wymaga odtłuszczenia i nałożenia utwardzalnej pod lampą bazy, która wzmocni całą płytkę.

W kolejnym kroku przystępuje się do malowania paznokci wybranym kolorem. Lakiery hybrydowe to w istocie cała paleta barw i możliwości, z których każda kobieta bez trudu wybierze idealny i preferowany odcień. Po nałożeniu dwóch warstw lakieru konieczne jest ponowne utwardzanie powierzchni pod lampą. Przedostatnim krokiem jest nałożenie tzw. topu hybrydowego i jego utwardzenie. Ostatnią czynnością jest oczyszczenie paznokci i ich delikatne odtłuszczenie.

Lakiery hybrydowe — zalety

Nowoczesne lakiery hybrydowe ze względu na swoje unikatowe właściwości są produktem, po który sięgają kobiety oczekujące trwałości. Głównymi zaletami lakierów hybrydowych jest ich długotrwałość, która automatycznie eliminuje konieczność częstego malowania paznokci.

Odporność na uszkodzenia, działanie wody czy uderzenia to kolejny atut tego produktu. Właściwie przygotowane paznokcie stają się wyraźnie mocniejsze, mniej podatne na złamania i rozdwajanie się końcówek.

Przepiękny połysk, który nie mija wraz z pierwszymi dniami, różnorodność kolorystyczna, a także możliwość wykonania fantazyjnych wzorów są zdecydowanymi plusami lakierów hybrydowych. Praktycznie minimalne ryzyko uczulenia na produkty hybrydowe do paznokci sprawiają, że ten rodzaj manicure jest polecany każdej kobiecie.
Lakiery hybrydowe kupisz nachiodo.pl