Jaki pomocnik do profesjonalnego salonu fryzjerskiego?

Jak stworzyć salon fryzjerski, do którego klienci będą wracali z prawdziwą przyjemnością? Tu liczy się każdy detal. Wystrój powinien być elegancki, kolory i materiały powinny cieszyć oko. Kluczowa jest jednak jakość usług, a by ta była wysoka trzeba zapewnić fryzjerowi maksymalny komfort pracy. W tym pomogą specjalne pomocniki na akcesoria.

Jakie kryteria musi spełniać pomocnik dla fryzjera?

Urządzając salon fryzjerski, trzeba zadbać o każdy szczegół. Ważnym elementem są bez wątpienia meble. Te będą pełnić specyficzną funkcję, dlatego lepiej unikać wyposażenia przeznaczonego do mieszkań czy domów. Znacznie lepszym wyborem są specjalne meble projektowane z myślą o salonach fryzjerskich.
Wśród nich obowiązkowo powinien znaleźć się pomocnik fryzjerski. To nieduży, mobilny stoli, który znajdzie się w pobliżu fotela klienta oraz konsoli z lustrem. Powinien dysponować miejscem na wszystkie niezbędne fryzjerowi akcesoria do strzyżenia i stylizacji. Musi być pojemny, mieć szuflady, przegródki, miejsce na miseczki czy dodatkowe, boczne uchwyty na sprzęt.

Funkcjonalność może iść w parze z estetyką

Pomocniki fryzjerskie muszą być przede wszystkim praktyczne, co nie oznacza, że muszą być brzydkie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o to, by dobrze się prezentowały, bo w czasie strzyżenia czy modelowania będą przez cały czas w zasięgu wzroku klientów.
Na szczęście obecnie bez problemu można znaleźć pomocnik fryzjerski, który i spełnia wszystkie wymagania dotyczące jakości i funkcjonalności, i cieszy oko. Do wyboru są stoliki w różnych stylach i kolorach, więc pomocnik może tworzyć spójną całość z wystrojem całego pomieszczenia. Tak urządzony salon nacieszy oko, ale i zapewni komfortowe warunki pracy fryzjerom.

Gdzie kupić profesjonalne pomocniki fryzjerskie?

Pomocniki fryzjerskie to meble niedostępne w tradycyjnych sklepach meblowych. Należy szukać ich w hurtowniach kosmetycznych albo w sklepach dla fryzjerów. Te prowadzą swoją działalność zarówno stacjonarnie, jak i, coraz częściej, w internecie.
Wybierając profesjonalnego sprzedawcę, można być pewnym, że zakupione pomocniki będą wygodne w użyciu: lekkie i mobilne, ale stabilne, ze sporą ilością miejsca do przechowywania i rozwiązaniami pozwalającymi na praktyczną organizację wszystkich akcesoriów.

Pomocniki fryzjerskie dostępne są w ofercie beautysystem.pl