Marketingowi pomocnicy

Dziś ciężko wyobrazić sobie wybór idealnego lakieru do paznokci bez wcześniejszego sprawdzenia jego koloru na tzw. wzornikach do paznokci. Dzięki tego typu akcesoriom, klientkom dużo łatwiej jest wyobrazić sobie, jak dany kolor będzie prezentował się na płytce paznokcia.

Niezbędne wzorniki do paznokci

Wzorniki do paznokci wykorzystywane są zarówno w salonach manicure i pedicure, jak i w sklepach, przy stoiskach z akcesoriami do paznokci. Bardzo często po ich zakup sięgają panie, które dopiero uczą się np. metod zdobienia paznokci lub tez wykonywania różnych wersji manicure i pedicure (manicure hybrydowy, akrylowy, tradycyjny). Korzystanie ze wzorników pozwala na odwzorowanie wielkości paznokci klientek, dzięki czemu możliwe jest bardzo precyzyjne ćwiczenie wzorów i zdobień. To tez rewelacyjne akcesoria marketingowe. Doskonale prezentują się na zdjęciach, ułatwiają pokazanie różnych technik zdobienia paznokci i oczywiście feerii barw lakierów do paznokci.

Do ręcznych zdobień

Zazwyczaj, panie, które zgłaszają się do salonu manicure i pedicure, mają już swoją wizję tego, jak chcą, by wyglądały ich dłonie i stopy. Z tego też względu wykonany manicure i pedicure w salonie zawsze powinien uwzględniać upodobania oraz indywidualne preferencje klientek. I tu warto zadbać o to, aby klientki mogły same zdecydować o końcowym efekcie realizowanych dla nich zabiegów kosmetycznych. Tu też wręcz niezbędny i bardzo pomocny okaże się wzornik do paznokci.

Czym są wzorniki do paznokci?

Choć większość z nas doskonale kojarzy wzorniki, to warto wyjaśnić, że wzorniki to po prostu odpowiednio dobrany plastikowy szablon, które zwykle składa się ze sztucznych płytek paznokci, które pomalowane są na wybrane kolory. Dzięki takiej prezentacji kolorów lakierów do paznokci każda klientka jest w stanie zadecydować, jaki dokładnie odcień chciałaby nosić na swoich paznokciach. Bardzo dobrym marketingowym rozwiązaniem jest po prostu pokazanie klientkom własnoręcznie przygotowanych wzornikach, które mają ręcznie wykonane zdobienia, wzory i wszelkiego rodzaju ozdoby. Co niezwykle ważne, wszystkie wzorniki do paznokci zdecydowanie ułatwiają pracę kosmetyczek i manikiurzystek, tym samym skracając czas wspólnego ustalania szczegółów stylizacji paznokci.

Wzorniki do paznokci znajdziesz w ofercie Chiodo.pl