Piękne kolory na paznokciach

Paznokcie mieniące się w różnych kolorach już dzisiaj nikogo nie dziwią. Mamy takie czasy, że kobiety często i gęsto sięgają po możliwości kosmetyczne, wykonując sobie tym samym efektywnie wyglądający manicure.

Soczyste, neonowe kolory

Biorąc pod uwagę lakiery do paznokci na pewno zwrócimy uwagę na soczyste. neonowe kolory. Pięknie wyróżniają się pośród innych, bardziej stonowanych kolorów, które także ciekawie się prezentują. W pierwszej kolejności warto jednak poświęcić uwagę na coś bardziej wyrazistego, mocniejszego. Na coś co sprawia, że jesteśmy bardziej zauważalni dla innych. Specjaliści zachęcają do tego, aby wykonywać takie stylizacje częściej, ponieważ takie kolory są mocno energetyczne. Nie ma nic lepszego niż widok takich paznokci. Takie lakiery do paznokci są najczęściej popularne w okresach wiosenno – letnich, kiedy wszystko dookoła budzi się do życia i człowiek ma więcej energii w sobie już od samego rana.

Dobrze dobrane stylizacje

Soczyste i neonowe odcienie paznokci śmiało można zakładać do sportowych kreacji, które nosi dzisiaj wiele osób. Bluzy i spodnie dresowe, a na to wszystko jeszcze paznokcie dobrane kolorystycznie lub wręcz przeciwnie – zupełnie odmienne. Styliści proponują odważne łączenia kolorystyczne na zasadzie kontrastów. Ciemny i jasny, żółty i czerwony, zielony i niebieski, itd. Przy czym nie każdy dobrze czuje się w tak jaskrawych kolorach. W takim wypadku można stonowane kolory ubrań połączyć z czymś bardziej soczystym na paznokciach. Przykładowo, znana doskonale wszystkim mała czarna sukienka również będzie się pięknie prezentować z neonowymi kolorami na paznokciach.

Stonowane i spokojne kolory

Dobry lakier do paznokci występuje także bez problemu w wersji spokojniejszej, bardziej stonowanej. Wiele osób taki dobry lakier do paznokci używa na przełomie jesieni oraz zimy. Dookoła nas nie ma takich energetycznych odcieni i człowiek mimowolnie takie spokojne kolory również dobiera na swoje paznokcie. Łagodna czerwień, pudrowy różowy, matowy kolor jeansowy, brązowy kojarzący się z matką naturą, zieleń trawy i jeszcze wiele innych – tak zdecydowanie w tym okresie roku decydujemy się na spokojniejsze barwy, które bez problemu można dopasować do wielu stylizacji, jakie nosi się każdego dnia. Uniwersalnym rozwiązaniem są lakiery, które pomagają w wykonaniu manicure french. Mowa tutaj o tradycyjnym kolorze różowym i białym. Taką stylizację bez problemu można dopasować do wielu codziennych ubrań, jak np. tych, które nosi się do pracy.