Idealne perfumy dla optymistek

Czy są perfumy dla życiowych optymistek? Patrząc na Julię Roberts w reklamie perfum La vie est belle, nie ma najmniejszej wątpliwości, że tak. Jednak nie tylko reklama przyczyniła się do ogromnej popularności tego zapachu, mimo dość sporej ceny.

Piękna aktorka, piękny zapach

Od 2012 r. ambasadorką Lancome jest Julia Roberts. Dzięki niej, wiele kobiet dowiedziało się, że można połączyć zapach, optymizm i wiarę, że życie jest piękne. Wystarczy mieć nieco odwagi, żeby spełniać swoje marzenia i żyć po swojemu.Julia Roberts perfumy stały się, dzięki reklamie z utalentowaną aktorką o olśniewającym uśmiechu, jednym z najchętniej kupowanych zapachów.Jednak nie tylko reklama przyczyniła się do tego sukcesu. Przede wszystkim aromat jest wyjątkowy i panie, które używają tych perfum, stają się także wyjątkowe. Ten wyraźnie kwiatowy, z nutami owoców, drzew i słodyczy aromat ma w sobie coś urzekającego i wzbudzającego radość. Mimo słodyczy (zaliczany jest często do perfum gourmand), nie jest duszący, a świeży.

Lancome dba o kobiety

Warto też wspomnieć nieco o marce Lancome. Stworzona w Paryżu w 1935 r. od samego początku miała na celu propagowanie paryskiego szyku i piękna. Wypuszczane przez lata serie kosmetyków i perfum zawsze cieszyły się ogromną popularnością.Już na samym początku istnienia marki stworzono pięć ponadczasowych zapachów, które wzbudziły wówczas sporą sensację. Do dziś stanowią inspirację dla firmowych perfumiarzy i twórców kosmetyków.Od lat osiemdziesiątych do współpracy zapraszano wybitne i piękne kobiety. Pierwszą z nich była Isabella Rosellini. Julia Roberts jest godną następczynią. Firmuje serię zapachową La Vie Est Belle, czyli „Życie jest piękne”.

Z La Vie Est Belle poczujesz się wspaniale

Seria zapachowa La Vie Est Belle zdobyła ogromną popularność. To nie tylko popularne julia roberts perfumy, ale także wody perfumowane i toaletowe. Jest kilka wersji zapachowych, ale wszystkie mają swoją podstawę w klasycznej La Vie Est Belle. Wszystkie użyte aromaty są bardzo wyraziste, ale połączone w idealnych proporcjach nie przytłaczają i nie duszą.Początkowo perfumy roztaczają niezwykły zapach czarnej porzeczki i słodkiej, dojrzałej gruszki. Aromat powoli przechodzi w subtelne wonie kwiatowe, które rozpościerają się wokół w pełni rozkwitniętych irysów, jaśminów i kwiatów pomarańczy. Na koniec pojawia się oryginalna i niepowtarzalna nuta bazy, zawierające delikatność paczuli i fasolki tonka oraz słodki odcień wanilii i pralinek.

Każda kobieta poczuje się jak bogini, otoczona tymi kwiatowymi i nie tylko aromatami.