Spa także dla chorych

Do spa udają się zazwyczaj osoby złaknione relaksu i chcące o siebie zadbać. Jednak oferta takich miejsc, na przykład MedicaSpa, jest też kierowana do osób mających różnego rodzaju problemy zdrowotne. W takich przypadkach w placówce tej można uzyskać realną pomoc.

Masaże – dla osób z bólami

Zdecydowanie najlepszym remedium na ból kręgosłupa, sztywność mięśni i stawów czy bóle pourazowe, na przykład kończyn, jest masaż. W MedicaSpa wykonują go doświadczeni fizjoterapeuci, którzy oferują także masaż sportowy i wiele innych rodzajów tego zabiegu.

Fachowo wykonany masaż gwarantuje doskonałe efekty – rozluźnienie napiętych, na przykład ze stresu, mięśni, zwiększenie ruchomości stawów oraz, przede wszystkim, usunięcie dolegliwości bólowych. Już po jednorazowym zabiegu można poczuć się wspaniale, ale kiedy ma się problemy tego rodzaju w przewlekłej postaci, warto korzystać z takich zabiegów regularnie.

Dla osób z problemami skórnymi

Pod adresem https://medicaspa.pl/ można też znaleźć całą gamę propozycji dla osób trapionych przez problemy skórne, na przykład trądzik czy pękające naczynka. MedicaSpa może zaproponować na przykład zabiegi laserowe, polegające na zamykaniu naczynek, a także leczeniu trądziku i zaskórników poprzez m.in. eliminację bakterii.

Poddać można się też różnym rodzajom peelingu medycznego. Wykonuje się go z wykorzystaniem odpowiednio dobranych kwasów, zależnie od potrzeb skóry. Peelingi takie często zalecają lekarze dermatolodzy, na przykład osobom z trądzikiem czy zaskórnikami.

W MedicaSpa można też leczyć trądzik różowaty. Jest to szczególnie uciążliwa i trudna do leczenia postać trądziku, która często daje fatalny wygląd. Pozostawanie pod opieką doświadczonych specjalistów tej placówki pozwala trzymać ten problem w ryzach.

Pedicure podologiczny

Jak można przekonać się, odwiedzając adres https://medicaspa.pl/, spa oferuje też różne rodzaje pedicure, w tym pedicure leczniczy. Jest to oferta kierowana do osób z różnego rodzaju problemami ze stopami. Są to nie tylko wrastające paznokcie czy odciski, ale też dużo poważniejsze problemy.

Osoby mające tzw. stopy cukrzycowe czy problemy z naczyniami nie mogą korzystać ze zwykłego pedicure. Jednocześnie ich stopy wymagają bardzo troskliwej, odpowiedniej pielęgnacji. Pedicure podologiczny pozwala doskonale o nie zadbać, a jednocześnie wyklucza ryzyko jakichkolwiek powikłań.

Bez obaw można więc oddać się w ręce doświadczonego podologa, mając pewność, że efektem zabiegu będą estetycznie wyglądające stopy, które w dodatku będą doskonale zadbane.