Najwyższej klasy akcesoria podologiczne

Sprzęt do zabiegów podologicznych przeznaczony jest dla specjalistów, przeprowadzających zabiegi u osób zmagających się z problemami w tym obszarze ciała. Również salony kosmetyczne, które w swojej ofercie mają zabiegi pedicure powinny pracować z preparatami najwyższej jakości. Specjalistyczne, odpowiednie produkty i sprzęty podologiczne ma w swojej ofercie producent akcesoriów podologicznych Suda.

Co oferuje producent sprzętu podologicznego Suda?

Przede wszystkim wysokiej klasy sprzęt do wykonywania zabiegów podologicznych.

W swojej ofercie posiada fotele z elektrycznymi wstawkami, które umożliwiają ergonomiczną pracę z klientem. Fotele można odpowiednio regulować, tak aby stworzyć komfortowe warunki pracy dla siebie i pacjenta. Cenę takiego fotela do zabiegów podologicznych ustala się indywidualnie, a sam sprzęt znajdzie zastosowanie w gabinetach podologicznych oraz salonach kosmetycznych, w których wykonuje się zabiegi pedicure.

Oprócz foteli podologicznych, producent akcesoriów podologicznych Suda oferuje frezarki z funkcją pochłaniania pyłu. Opcja ta sprawia, że warunki pracy są dużo bezpieczniejsze i bardziej komfortowe zarówno dla specjalisty jak i klienta.

Podologia mobilna.

Producent sprzętu podologicznego Suda wyszedł na przeciw oczekiwaniom podologów, którzy swój zawód wykonują w terenie. Kompaktowo zapakowany sprzęt do zabiegów podologicznych umożliwia pracę w domach klientów, dzięki czemu osoby z poważnymi schorzeniami stóp nie muszą udawać się do gabinetu podologicznego.

Preparaty podologiczne i kosmetologiczne.

Oprócz wyspecjalizowanego sprzętu umożliwiającego pracę podologom i kosmetyczkom, producent akcesoriów podologicznych Suda oferuje wysokiej klasy preparaty do stóp.

Wśród nich można znaleźć kosmetyki zmiękczające newralgiczne obszary stóp, preparaty z kwasami i mocznikiem, które docierają do głębokich warstw skóry, sprawiając, że efekty są zadowalające i pozostają na dłuższy czas.

Dodatkowo wśród kosmetyków odszukać można peelingi umożliwiające pozbycie się martwego, zrogowaciałego naskórka. Wszystkie kosmetyki zostały szczegółowo przebadane i sprawdzone, dlatego nie trzeba obawiać się ich stosowania.

Szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalne preparaty dla diabetyków, ponieważ stopy osób zmagających się z cukrzycą wymagają specjalnej uwagi, a producent akcesoriów podologicznych Suda ma w swojej ofercie sprzęt i kosmetyki umożliwiające zabiegi na stopach diabetyków.