Oczyszczanie organizmu w domu

Dbanie o zdrowie przyjmuje różne formy. Można stosować suplementy, uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, ale również stosować metody zaczerpnięte z medycyny naturalnej. Szczególnie te ostatnie metody zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością. Przede wszystkim dlatego, że promują naturalne, bezpieczne rozwiązania, na wiele współczesnych dolegliwości.

Jakie produkty są polecane?

Medycyna naturalna dużo mówi o całościowym oczyszczaniu organizmu. Do tego celu polecane są wszelkie produkty detoksykujące, takie jak tabletki czy różnego typu plastry oczyszczające z toksyn.Plastry oczyszczające zawierają szereg naturalnych składników, które regulują krążenie, wspomagają regenerację organizmu oraz uśmierzają różnego typu bóle.

Plastry są nasączone naturalnymi składnikami, takimi jak ocet dębowy, ocet bambusowy, wyciąg z drzewa eukaliptusowego czy krochmal. Ta mieszanka świetnie sprawdza się do regularnego oczyszczania ciała z toksyn.

Najważniejsze są stopy.

Plastry oczyszczające z toksyn nakleja się na stopy na całą noc. Wybór stóp jako kanału do oczyszczania organizmu nie jest przypadkowy. W tradycyjnej medycynie chińskiej stopy są bardzo ważnym elementem ciała, w którym znajdują się wszystkie istotne punkty odpowiedzialne za poszczególne narządy w ciele.

Uciskanie punktów za pomocą tradycyjnego masażu czy przy pomocy plastrów, wpływa kojąco i przywraca prawidłowe funkcjonowanie zaburzonej pracy danych organów.

Kolor ma znaczenie

Produkty detoksykujące, takie jak plastry oczyszczające, należy stosować dość regularnie. Najlepiej w seriach. Plastry nakleja się na stopy wieczorem, przed snem i usuwa rano. Po całej nocy plastry oczyszczające z toksyn zmieniają zabarwienie. W zależności od koloru plastra można ustalić, z jakim problemem boryka się aktualnie organizm.

Kolor czarny oznacza problemy z pęcherzem moczowym. Kolor żółty sugeruje zaburzenia układu trawiennego. Kolor czerwony wskazuje na problemy jelitowe a biały na zaburzenia układu oddechowego. Zielona barwa oznacza nieprawidłowości w funkcjonowaniu wątroby.

Stosowanie plastrów jest bezpieczne i nie ma żadnych skutków ubocznych, można więc je stosować wspomagająco przy wielu dolegliwościach, bez żadnych obaw.