Jaki krój sukienek ślubnych Szczecin warto wybrać?

Aby wybrać odpowiednią sukienkę ślubną należy oczywiście umiejętnie dopasować jej krój do swojej indywidualnej sylwetki. Każda kobieta ma nieco inną budowę ciała, dlatego też nie można wybrać uniwersalnej sukni ślubnej, która pasować będzie idealnie do każdej figury. Dobry salon sukien ślubnych Szczecin powinien pochwalić się bardzo szeroką ofertą oryginalnych kreacji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Suknie typu księżniczka

Wiele kobiet marzy o sukniach ślubnych, które można obejrzeć w filmach i bajkach. Kreacje tego typu wyróżniają się przede wszystkim tym, że góra idealnie przylega do ciała, a dół jest dość mocno rozszerzony. Suknie typu księżniczki bardzo często składają się z wielu warstw materiału. Księżniczka to jeden z niewielu krojów, który pasować będzie idealnie do wielu typów figury. Jest to najlepszy wybór między innymi dla Pań o figurze klepsydry albo gruszki. Fason ten doskonale nadaje się do ukrywania szerokich bioder. Oryginalne suknie balowe pozwalają stworzyć ciekawe wcięcie w talii.

Magiczna litera A

Jak powszechnie wiadomo litera A jest najbardziej uniwersalnym krojem jeżeli chodzi o suknie ślubne Szczecin. Fason ten rozszerza się stopniowo ku dołowi, ale w odróżnieniu od powyżej opisanej księżniczki spódnica opada luźno. Fason typu A ma wyraźnie zaznaczoną talię, dlatego też kreacje tego typu przypadną do gustu kobietom, które nie mogą pochwalić się wcięciem. Miękko opadająca spódnica jest doskonałym wyborem dla Pań, które chcą ukryć niedoskonałości dolnych partii ciała. Kobiety, które mogą pochwalić się wąską linią ramion, powinny postawić na bogate zdobienia.

Elegancka Rybka

Suknie ślubne Szczecin o kroju rybki, to nic innego jak popularne syrenki. Kreacje tego typu charakteryzują się idealnie dopasowanym gorsetem i piękną spódnicą, która rozszerza się ponad linią kolan. Suknie tego typu idealnie sprawdzą się w przypadku kobiet o figurze klepsydry i gruszki. Wynika to oczywiście z tego, że wszystkie naturalne krągłości będą doskonale podkreślone. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że zarysowana talia wymaga płaskiego brzuszka, dlatego też nie każda kobieta może pozwolić sobie na zakup sukienki ślubnej Szczecin o fasonie rybki. Jest to niestety dość zapomniany fason, dlatego też nie każdy salon sukien ślubnych Szczecin będzie mógł pochwalić się ciekawymi kreacjami.