Luźne i magiczne wesele – wyjątkowy styl boho

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu przyszłych nowożeńców. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają miesiące a czasami nawet lata. Przyszła Panna Młoda ogląda niezliczone ilości sukien ślubnych, zanim wybierze tę jedną wymarzoną, a wspólne szukanie odpowiedniej sali może przez długi czas spędzać Parze Młodej sen z powiek.

W jakim stylu zorganizować wesele?

To zależy wyłącznie od przyszłych nowożeńców – ich upodobań i preferencji. Pary Młode coraz częściej decydują się na skromne uroczystości z delikatnymi dodatkami pochodzącymi z natury. Ogromną popularnością cieszą się style takie jak boho czy rustykalny.

Nie każda Panna Młoda pragnie być księżniczką z diademem na głowie, mającą wesele w pałacyku z kryształowymi żyrandolami. Wiele pań woli skromniejsze suknie, podkreślające ich naturalną urodę. Wytworne sale weselne są natomiast zastępowane imprezami na świeżym powietrzu lub salami w wiejskim klimacie.

Czym wyróżnia się wesele w stylu boho?

Wesele w tym stylu charakteryzuje się lekkością, wygodą i swobodą oraz kolorystyką nawiązującą do barw ziemi i natury. Zwiewna suknia ślubna boho, luźno puszczone włosy z wplecionym w nie wiankiem oraz delikatny makijaż podkreślający naturalną urodę to coś, na co Panny Młode stawiają coraz częściej.

Wystawne wesela w salach pełnych przepychu zastępowane są uroczystościami na świeżym powietrzu lub w skromniejszych miejscach zlokalizowanych gdzieś na wsi. Sukienka ślubna boho i nietuzinkowy garnitur na przykład w kratę lub w ciekawym kolorze brązu czy bordo będą idealnym dopełnieniem tego wyjątkowego stylu.

Jak powinna wyglądać suknia ślubna boho?

Wesela w stylu boho dają przyszłym nowożeńcom ogromną swobodę przy ich organizacji, ponieważ jest to styl luźny, który nie stawia przed nimi jakichś szczególnych wymagań. Ważne jest tak naprawdę tylko to, aby mimo pozornego nieładu, wszystko się ze sobą pięknie zgrywało.

Oczywiste jest, że Panna Młoda nie założy na taką uroczystość sukni typu princessa, a Pan Młody – czarnego, klasycznego smokingu. Sukienka ślubna boho powinna być lekka, zwiewna i delikatna. Może posiadać koronkowe elementy lub ciekawe zdobienia w postaci frędzli czy piórek. Odpowiednio dobrana suknia boho podkreśli naturalne walory właścicielki i w żaden sposób jej nie przytłoczy.