Paznokcie na co dzień i od święta

Piękne dłonie to obowiązek. Modne kolory paznokci mają szeroki wachlarz odcieni, każda Pani znajdzie coś dla siebie. Być może nasze inspiracje spełnią wasze oczekiwania na udaną stylizację. Najmodniejsze kolory paznokci zbliżającego się sezonu rozmywa delikatna biel.

Subtelne pastele

Delikatne beże, róże i błękity to najmodniejsze kolory paznokci zbliżającej się wiosny. Minimalistyczny manicure w pastelowej tonacji sprawdzi się w codziennych stylizacjach w szkole i pracy. Dobrze komponuje się ze zwiewnymi sukienkami w ciepłe, słoneczne dni. Osoby, które lubią naturalne piękno z pewnością ucieszy fakt, że naturalność jest jak najbardziej trendy. Krótkie paznokcie – zadbane i wypielęgnowane są na topie. Jeśli ktoś tęskni za odrobiną awangardy może zaszaleć i zainspirować się minimalistycznymi, geometrycznymi wzorami. Doskonale prezentują się na krótkich paznokciach Z łatwością można je wykonać samemu w domu. Astrologiczne symbole mogą zdobić w tym sezonie paznokcie nietuzinkowej kobiety. Modne kolory paznokci z niebanalnym wzorem zapewnią ci dobry nastrój i poczucie własnej wartości.

Wyjściowa czerwień

Dzień świętego Walentego otwiera sezon na czerwień, który może trwać cały rok i podkreślać wyjątkowe chwile naszego życia. Warto wspomnieć o nowej kolekcji Semilac Valentine. Modny kolor paznokci na wyjątkowe okazje to ciemny burgund lub- dla odważnych – jaskrawy neon. Burgundy Red Glitter – to czerwień wypełniona migoczącymi w świetle drobinkami- pełna głębi i wyrazistości.

Niebanalny efekt dymu

Ta stylizacja pięknie prezentuje się zarówno na długich jak i krótkich paznokciach. Zdobienie jest proste do wykonania. Aby uzyskać modny kolor paznokci z efektem dymu, skorzystaj krok po kroku z poniższej instrukcji:

1) nadaj paznokciom właściwy kształt, opiłuj je, delikatnie zetrzyj płytkę, odtłuszcz .

2) nałóż na paznokcie cienką warstwę bazy i utwardź ją pod lampą UV lub LED

3) nałóż dwie warstwy czarnego lakieru i utwardź je pod lampą

4) nałóż top, po utwardzeniu pod lampą, przemyj cleanerem

5) za pomocą pędzelka do zdobień nałóż białą hybrydę lub żel – w minimalnej ilości

6) czysty pędzelek zamocz w cleanerze i rozmaż hybrydę lub żel kolistymi ruchami

7) nanieś proszek akrylowy delikatnie wcierając go pędzelkiem.Możesz użyć kilku kolorów zacierając ich granice. Pozostałość proszku usuń pędzelkiem.8) na koniec pokryj paznokcie topem , utwardź je pod lampą. Jeśli stosujesz top z warstwą dyspersyjną, przemyj cleanerem.