Seksowna bielizna damska – jakie są najnowsze trendy?

Wiele osób podąża za trendami, które są obecne również w bieliźnie damskiej. Niegdyś prawdziwy szał był na stringi, dziś furorę robi koronkowa bielizna wykonana z dwóch często kontrastowych kolorów. Zatem co warto wybrać, aby czuć się piękną i być na czasie?

Bielizna damska seksowna – braletka z koronką

Biustonosz lekko ścięty, który ma jednak dość zabudowaną miskę, może być przedłużony o dodatkowy pas materiału, z którym tworzy razem jakby krótki top. Taka seksowna bielizna damska doskonale się prezentuje zarówno w zestawieniu ze stringami, jak i efektownymi figami z przezroczystościami lub koronkami. Taki kształt biustonosza zwraca na siebie uwagę. Doskonale sprawdzi się zarówno pod szyfonowe bluzki, jak i zwiewne sukienki, zwłaszcza, że można wybrać również modele bez zbędnych zdobień. Seksowna bielizna damska to również staniki zabudowane dodatkową warstwą materiału. Są one doskonałym wyborem dla tych kobiet, które nie chcą nosić zabudowanych staników na szerokich ramiączkach, a jednocześnie w przypadku bardziej przejrzystych materiałów nie chcą by widoczna była połowa ich biustu. Materiał może być po prostu koronką, co czyni tę propozycję bardzo seksowną. Takie biustonosze rekomenduje hurtownia róża.

Bielizna damska seksowna – ramiączka łączone w formie bokserki

Doskonałym wyborem są ciekawe staniki koronkowe, w których ramiączka zostały zaprojektowane w taki sposób, że tworzą integralną całość. Takie ramiączka przypominają tył bluzek bokserek i doskonale sprawdzą się właśnie do bluzek wyciętych na plecach. Hurtownia róża rekomenduje również biżuteryjną bieliznę, która staje się dzięki niewielkim akcentom w postaci perełek lub cyrkonii bardziej strojna.

Seksowna bielizna damska – wybierz komplety dwukolorowe

Seksowna bielizna zwykle nie pozostawia wiele pola do wyobraźni, choć poprzez ciekawe zestawy kolorystyczne można bieliznę, która prezentuje się niezwykle subtelnie. Mowa tu o koronkowej bieliźnie, która może być wykonana z dwóch kolorów koronki, zarówno w przypadku stanika, jak i fig. Odpowiednie ułożenie poszczególnych kolorów mimo użycia takich samych materiałów tworzy unikatowy projekt, który jest bardzo zmysłowy. Dwukolorowe komplety bielizny doskonale nadają się pod ubrania, które nie są wykonane z przejrzystych materiałów. To ten rodzaj bielizny, który pozostaje w sferze intymnej i w żadnym wypadku nie jest widoczny pod ubraniem.

Najnowsze trendy w bieliźniarstwie pozwalają wybrać model biustonosza, który spełnia wszystkie nasze estetyczne potrzeby. Warto sięgać po to, co najlepsze.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.roza-bielizna.pl/pl/