Kosmetyki w sztyfcie

Powstały z myślą o nowoczesnych, zabieganych kobietach. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych produktów, dzięki niezwykle łatwej aplikacji. Wśród kosmetyków w sztyfcie znajdują się m.in. korektory, rozświetlacze oraz produkty do konturowania (bronzery).

Korektor w sztyfcie

Nie stanowią one nowości na rynku kosmetycznym. Ich premiera miała bowiem miejsce kilka lat temu. Jednak to dzięki nim doceniono ten wygodny sposób aplikacji produktu, połączony z jego wyjątkową trwałością. Po odpowiednim przypudrowaniu korektora, prezentuje się on doskonale przez cały dzień.

Korektory w sztyfcie pozwalają precyzyjnie ukryć wszelkie niedoskonałości skóry, zmęczenie w okolicy oczu czy popękane naczynka. Stanowią również dodatkowe uzupełnienie podczas wykonywania tzw. ,,konturowania na mokro”.

Rozświetlacz w sztyfcie

Lśniący akcent rozświetlacza jest absolutnym hitem ostatnich sezonów. Wiele marek kosmetycznych wypuściło również na rynek holograficzne edycje rozświetlaczy w sztyfcie, które dają oszałamiający efekt, widoczny szczególnie na zdjęciach.

Rozświetlacze stanowią doskonały sposób na nadanie skórze zdrowego blasku i wydobycie konturów twarzy. Wprowadzając je do codziennego makijażu można osiągnąć efekt odmłodzonego, świeżego wyglądu. Rozświetlacze w sztyfcie są niezwykle łatwe w aplikacji, nawet przy użyciu samych opuszków palców.

Produkty do konturowania w sztyfcie

Modelowanie twarzy stanowi wyzwanie dla wielu kobiet, zwłaszcza tych mniej doświadczonych. Palety do konturowania zawierają odpowiednio dobrane kolorystycznie bronzery, jednak ich aplikacja jest dość czasochłonna. Zaś sam efekt finalny nie zawsze okazuje się być zadowalający.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są zatem produkty do konturowania w sztyfcie. Stanowią one znaczne ułatwienie całego procesu modelowania. Ograniczają również do minimum ryzyko powstawania nieestetycznych, ciemnych plam na twarzy. Ma to niejednokrotnie miejsce przy aplikacji tradycyjnych, sypkich bronzerów. Należy jednak pamiętać, że przed przystąpieniem do konturowania produktami w sztyfcie, twarz powinna być odpowiednio wygładzona i nawilżona. Kosmetyki do makijażu o kremowej konsystencji mogą bowiem podkreślić ewentualne niedoskonałości.

Bronzery znaleźć można w ofercie kosmetykizameryki.pl