Dokąd wybrać się z okazji rocznicy ślubu?

W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się świętowanie rocznicy ślubu. Nie ma już znaczenia czy rocznica jest papierowa, diamentowa czy srebrna – dzisiejszy trend pokazuje, że każda jest tak samo ważna i staje się przedmiotem celebracji.

Czy warto świętować rocznicę ślubu?

Odpowiedź brzmi: TAK! Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wspólne spędzanie czasu w tak wyjątkowym dniu cementuje związek i wzmacnia relację. Nierzadko po 10 czy 15 latach do związku wkrada się monotonia, a troski i problemy dnia codziennego sprawiają, że małżonkowie oddalają się od siebie, a często nawet bywają skonfliktowani.Dlatego właśnie przed tym wyjątkowym dniem warto zadać sobie pytanie, gdzie na rocznicę ślubu pojechać lub jak zaplanować ten czas, aby obie strony poczuły się wyjątkowo?

Jakie mamy możliwości?

Możliwości zorganizowania rocznicy ślubu jest naprawdę wiele. Można wybrać się na romantyczną kolację do ulubionej restauracji lub pójść na długi spacer. Możemy również spędzić czas razem bez dzieci w domu – oglądając ulubione seriale lub prowadząc niekończące się rozmowy przy lampce wina.Oczywiście możemy też wyjechać i taka opcja jest obecnie jedną z najbardziej popularnych. Gdzie na rocznicę ślubu pojechać? Dokądkolwiek! W biurach podróży czeka na nas masa ofert od krótkich weekendowych wyjazdów nad morze czy w góry przez topowe destynacje europejskie (Rzym, Wenecja, Ateny, Barcelona, Paryż), aż po egzotyczne kierunki, o których niektórzy nawet nie marzyli (Oman, Zanzibar, Wyspy Zielonego Przylądka).

Rekomendacje

Możliwości wyjazdów rocznicowych są bardzo szerokie, a rekomendacje w dużej mierze zależą od zasobności portfela oraz preferencji par. Nie każdy bowiem będzie zachwycony górskimi wspinaczkami, ekstremalnymi sportami wodnymi, leniuchowaniem na plaży czy długim lotem samolotem.Każda propozycja powinna być dostosowana indywidualnie, ponieważ źle dobrana oferta może dostarczyć dodatkowych i niepotrzebnych frustracji i nerwów, co w tak uroczystym dniu nie jest na pewno wskazane!