Paznokcie po hybrydzie – jak je skutecznie odżywić?

Jesteś fanką pięknego i atrakcyjnego wyglądu? Chcesz na co dzień wyglądać fantastycznie? W związku z tym często wykonujesz u siebie manicure hybrydowy? Niestety w ostatnim czasie zauważyłaś, że Twoje paznokcie są zdecydowanie bardziej osłabione oraz kruche? Nie masz pojęcia co zrobić w takiej sytuacji? Szukasz sprawdzonych i praktycznych porad w tym temacie? Jeżeli tak, to z pewnością bardzo spodoba Ci się właśnie ten tekst – powstał on z myślą o wszystkich osobach, które mają taki sam problem jak Ty. Serdecznie zapraszamy Cię do jego lektury!

Paznokcie po hybrydzie – zniszczone paznokcie po hybrydzie

Manicure hybrydowy jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych wśród kobiet na całym świecie. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Jest to zabieg niezwykle wygodny i przynoszący długotrwałe efekty pięknie pomalowanych paznokci. Niestety wiele pań uskarża się na to, że po kilku tygodniach noszenia hybrydy ich paznokcie są w bardzo złej kondycji. Zniszczone paznokcie po hybrydzie są więc popularnym i powszechnym problemem. Na szczęście da się go rozwiązać w prosty i szybki sposób – wyjściem z takiej sytuacji jest zakup dobrej jakościowo odżywki do zniszczonych paznokci. Na szczęście jest to bardzo łatwo dostępny produkt, bez problemu kupisz go w każdej drogerii.

Odżywka do paznokci po hybrydzie – jaką wybrać?

Odżywki do paznokci najczęściej dostępne są w postaci bezbarwnego lakieru do paznokci, który bardzo szybko wysycha. Nie są więc one kłopotliwe w użytkowaniu. Należy stosować je codzienne po zdjęciu z paznokci lakieru hybrydowego. Ważne, by dać płytce paznokcia czas na odpowiednią regenerację i poczekać z kolejnym zabiegiem manicure około dwóch tygodni. W przeciwnym razie kuracja może nie przynieść pożądanych rezultatów. Innym typem odżywek jest odżywka do paznokci po hybrydzie nakładana pod lakier. Dzięki niej na płytce paznokcia powstanie ochronna warstwa, która zapobiegnie wnikaniu w nią trwałego lakieru, co powoduje zniszczenia. Przy zakupie odżywek warto zwrócić uwagę na ich skład i zadbać o to, by był on jak najbardziej naturalny. Dzięki temu nasze paznokcie będą mogły doskonale się zregenerować i wzbogacić się w witaminy oraz liczne składniki odżywcze.