Personalizacja obuwia – krok w kierunku większej wygody

Stopy to niezwykle wrażliwa część ciała. Mają przed sobą trudne zadanie dźwigania całego naszego ciężaru dzień po dniu. Warto więc zadbać o to, by zakupione buty były wykonane z najwyższej jakości materiałów i dopasowane do naszych potrzeb.

Wymagające stopy

Stopy każdego człowieka znacznie się różnią, nie tylko rozmiarem, ale również innymi parametrami. Niektórzy są właścicielami stóp wąskich, inni szerokich – do wyboru są buty o tęgości G dla standardowej szerokości, F dla stóp wąskich lub H dla szerokich. Różnice zauważyć można również w podbiciu stopy – może ono być normalne, niskie i wysokie. Dodatkowymi wymaganiami jakie mogą warunkować wybór konkretnych butów są różnego rodzaju schorzenia np. haluksy, które wymagają odpowiednio dopasowanego obuwia.

Na czym polega personalizacja obuwia?

Dawniej wszystkie buty robione były, jak w powiedzeniu, na jedno kopyto. Oznacza to, że osoby o niestandardowych stopach miały duży problem by znaleźć but idealny. Obecnie coraz więcej producentów obuwia m.in. http://noevision.pl oferuje opcję personalizacji obuwia. Modyfikacja buta może dotyczyć zarówno aspektów technicznych, jak i dekoracyjnych. Na specjalne życzenie producent może np. obuwie zwęzić lub poszerzyć, skrócić lub wydłużyć cholewkę. Wybrany model można również zamówić w innym kolorze, z samodzielnie zaprojektowaną wkładką lub podeszwą oraz w opcji bez ozdób proponowanych w podstawowym modelu.

Czy warto zapłacić za udogodnienia?

Opcje personalizacji obuwia są dodatkowo płatne, jednak jakość i wygoda warte są poniesienia kosztu. Dzięki tej usłudze to klient staje się projektantem i tworzy but idealny, skrojony na miarę. Wskazówki jak dokonać personalizacji i przeprowadzić ten proces krok po kroku, znaleźć można na stronach internetowych producentów obuwia http://noevision.pl.

Dla miłośników butów

Niektórzy zbierają znaczki, inni buty. Ci drudzy chętnie zainwestują nie tylko w idealne dopasowanie buta do stopy, ale również ochoczo oddadzą swoje buty w ręce artystów, którzy nadadzą im wyjątkowego charakteru. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących usługi malowania lub haftowania na butach małych dzieł sztuki, zgodnie z życzeniem klienta i zasadą głoszącą, że życie jest za krótkie na zwykłe buty.

Buty idealne na lata

Korzystając z opcji personalizacji obuwia klient zyskuje coś więcej, niż tylko możliwość pochwalenia się butami stworzonymi na indywidualne życzenie. Buty perfekcyjnie dopasowane do stóp i wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej dają gwarancję wygody, bezpieczeństwa i higieny użytkowania na długie lata.