Import odzieży używanej

Odzież z drugiej ręki idealnie wpisuje się w dzisiejsze spojrzenie na ekologię oraz aktualne podejście do wielu aspektów codziennego życia, w tym również modny minimalizm i filozofię zero waste. Import odzieży używanej to atrakcyjna oferta dla każdego, kto oczekuje wysokiej jakości produktów, które wpiszą się w potrzeby każdego klienta.

Skąd pochodzi importowana odzież?

Odzież importuje się przede wszystkim z krajów Europy Zachodniej, Skandynawii, a także z USA. Największą popularnością cieszą się takie kraje jak Anglia, Niemcy, Szkocja, Irlandia, Norwegia, Francja, Włochy, a także Nowy York czy Los Angeles. Te wysoko rozwinięte kraje to gwarancja, że odzież jest zgodna z trendami w modzie, ponieważ bogate społeczeństwa znacznie częściej wymieniają swoją garderobę.

Import odzieży używanej odbywa się przede wszystkim z miast i dzielnic, gdzie moda ma bardzo duże znaczenie. Są to między innymi dzielnice Mediolanu we Włoszech, Paryż we Francji czy właśnie Nowy York. Im bogatsza dzielnica, tym nowsza i lepsza odzież importowana.

Odzież importowana – sortowana lub nie

Odzież z drugiej ręki zazwyczaj podlega wstępnemu posegregowaniu jeszcze tam na miejscu. Dzięki temu odrzucane są rzeczy, które odznaczają się szczególnym zużyciem. Wtedy również dzielona jest ze względu na kategorie, np. damska, dziecięca, męska, letnia czy zimowa. Możliwy jest również zakup odzieży importowanej, która nie została posortowana.

Tam również na miejscu jest ona pakowana i szczelnie zamykana w specjalne worki, które gwarantują, że odzież trafi w ręce klienta dokładnie w takiej formie. Dzięki temu otrzymuje się towar bardzo dobrej jakości.

Długoletnie doświadczenie w branży

Import odzieży używanej to gwarancja rzetelnej i doświadczonej marki. Długoletnia obecność na rynku importowanej odzieży używanej przekłada się na najwyższą jakość sprowadzanego towaru oraz jakość usług. Każdy klient otrzymuje produkty, które odpowiadają jego potrzebom.

Odzież z drugiej ręki idealnie dopasowana jest do potrzeb nie tylko hurtowników, ale również detalicznych klientów. Fachowe doradztwo pomoże niedoświadczonym osobom, które chcą rozpocząć działalność w tej branży, wybrać właściwy i zgodny z oczekiwaniami klientów, towar.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora.