Rodzaje bielizny erotycznej

W życiu każdej pary nadchodzi moment, kiedy ogień w sypialni zaczyna przygasać i trzeba podsycić go na nowo. Jednym z prostszych sposobów w tym przypadku jest zakup bielizny erotycznej. Określenie „bielizna erotyczna” brzmi jednak dość enigmatycznie i kojarzy się z bardzo wyzywającym wyglądem. Tak być nie musi, jest wiele rodzajów bielizny do sypialni.

Gorsety, podwiązki i pończochy

Części bielizny kojarzone głównie z dawną epoką dziś znajdują zastosowanie w sypialni. I nic dziwnego – niewiele kobiet decyduje się na noszenie gorsetów czy podwiązek na co dzień, ale jest to część bielizny intymna, kojarzona ze wstydem i przez wieki bardzo ukrywana. Dziś zyskuje na pikanterii za sprawą swojej wyjątkowości.

Gorsety mają także inne zastosowanie – doskonale modelują sylwetkę. Dzięki temu typowi bielizny erotycznej wiele pań, które nie mają figury modelek, zyskuje więcej pewności siebie w sypialni, ponieważ po prostu czuje się lepiej ze sobą i swoim ciałem. Nie zastanawiają się one nad tym, czy wyglądają dość dobrze, czy nie robią im się fałdki i temu podobne, dzięki czemu bardziej cieszą się seksem.

Body i bodystocking

Body zaliczane do bielizny erotycznej różni się od tego zakładanego na co dzień – zwykle znaczne więcej odsłania, choć jednocześnie kusi tym, co zakryte. Zwykle jest koronkowe, z wycięciami, wstążkami, wiązaniami i innymi dodatkami, które mają na celu pobudzić wyobraźnię partnera.

Bodystocking jest trochę innym rodzajem body. Wykonuje się je ze ściśle przylegającej do całego ciała siateczki, która modeluje sylwetkę, ale także ładnie i seksownie wygląda. Wybierając spośród różnych modeli warto zwrócić uwagę na wielkość oczek i na to, by strój nie obciskał zanadto ciała – czerwone linie na skórze nie są seksowne.

Kostiumy

Bielizna erotyczna to nie tylko typowe części garderoby, ale także kostiumy, w które można się przebrać, by realizować fantazje o pokojówkach, pielęgniarkach, króliczkach Playboya czy wielu innych rolach. Ogranicza tylko wyobraźnia.

W tym przypadku warto jednak najpierw omówić temat z partnerem, ponieważ trzeba znać swoje fantazje – kostium prawdopodobnie nie pomoże, jeśli druga osoba nie fantazjuje o danej postaci lub uważa przebieranki za dziwne czy niepotrzebne.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna erotyczna.