Lakiery termiczne – nowość, która przyciąga uwagę…

Lakiery termiczne to nowość, która zdobywa coraz większe grono zwolenników. Wiąże się to z faktem, że prezentują się bardzo efektywnie, zmieniając odcienie pod wpływem działania temperatur. To idealna propozycja, by zaskoczyć inne osoby niebanalnym manicurem.

Kolory, które zwracają uwagę…

Lakiery termiczne w tym sezoniedostępne są w wielu odcieniach, ale popularnością cieszą się głównie kolory takie jak beż i pastele. To one wiodą prym w letnich stylizacjach, w połączeniu z sukienkami, spodniami i spodenkami w mocno letnich wzorach i stylach.

Nie mniej popularne są także odcienie czerwieni. To kolor, który nigdy nie przestaje być modny i zawsze podkreśla kobiecość. Dla osób mniej odważnych poleca się odcienie różowego, które sprawdzają się do różnorodnych stylizacji, zarówno tych na dzień, jak i na wieczór.

Lakiery termiczne – na czym polega ich działanie?

Lakiery, które zmieniają kolor, to nowość na rynku. Ich działanie opiera się na zmianie temperatur. I tak, pod wpływem ciepła lub zimna stają się ciemniejsze lub jaśniejsze. Kolor zmienia się stopniowo, ale przejścia są płynne, co powoduje, że efekt jest naprawdę piękny.

Wybierając lakiery zmieniające kolor warto pamiętać, by zapoznać się nie tylko z ich podstawowym kolorem, ale również tym, jaki pojawi się po zmianie. To ważne, kiedy chcemy barwę dopasować np. do konkretnej stylizacji.

W jaki zestaw należy się wyposażyć, kupując lakier termiczny?

Zakup lakierów, które zmieniają kolory, to dopiero jeden z wydatków, jaki czeka nas, gdy chcemy zdecydować się na manicure hybrydowy w domu. Potrzebna jest również lampa, która pozwala na wykonanie takiego manicure. Cena lampy nie jest najniższa, ale warto pamiętać, że jest to jeden wydatek, który posłuży nam przez długi czas.

Lakiery, które zmieniają odcienie to wydatek, który zaczyna się od kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych. Kosztują, więc znacznie więcej niż tradycyjne lakiery, ale warto pamiętać, że posłużą przez dłuższy czas. Wiele osób decyduje się na ich zakup, ponieważ całościowy koszt wykonania manicure hybrydowego w domu, przy zastosowaniu własnych lakierów jest znacznie niższy od wizyty w specjalnym salonie. A lakiery służą przez długi okres czasu.