Nowoczesne protezy na implantach

Utrata zębów nie zawsze wynika z zaniedbań higieny i zdrowia jamy ustnej. Często jest konsekwencją między innymi ogólnego złego stanu zdrowia człowieka, zabiegów medycznych i leczenia lub też różnego rodzaju zdarzeń losowych. Brak zębów u wielu osób wywołuje uczucie skrępowania, nie pozwala na spontaniczny i szeroki uśmiech i okazywanie radości. Dzisiaj można jednak uzupełnić brakujące zęby w sposób szybki, wybierając trwałe i bardzo estetyczne rozwiązania, takie jak na przykład proteza na implantach Szczecin.

Doskonałe protezy Szczecin

Braki w uzębieniu to często bardzo duży dyskomfort dla osoby, która boryka się z tym problemem. Dzisiaj jest jednak sporo rozwiązań, które umożliwiają uzupełnienie pojedynczych luk w łuku zębowym lub też odbudowanie całego łuku. Trzeba przyznać, że nowoczesna proteza na implantach Szczecin to jedno z najlepszych rozwiązań problemu braków w uzębieniu. To co wyróżnia to rozwiązanie, to sposób mocowania zębów. Doskonałej jakości akrylowe zęby są najczęściej mocowane na stałe, do wszczepionych w kość zębową implantów. W efekcie tego typu proteza Szczecin jest bardzo trwała i stabilnie umocowania, co zapewnia pacjentowi dużo wyższy komfort użytkowania na co dzień. Taka proteza Szczecin to też rozwiązanie niezwykle estetyczne, zęby wyglądają jak naturalne, co ponownie daje pacjentowi bardzo duży komfort.

Proteza na implantach Szczecin

Proteza Szczecin mocowany na implantach to też rozwiązanie trochę droższe, bo tak naprawdę najnowocześniejsze. Implanty zębowe to bowiem rozwiązanie gwarantujące największą trwałość umocowania dla zębów. Te niewielkie implanty wykonane z tytanu wszczepia się bowiem bezpośrednio w kość. Tytan ze względu na swoje właściwości nie uczula oraz nie powoduje odrzucenia przez tkanki organizmu ( przynajmniej w większości przypadków). Po wygojeniu się miejsca po wszczepieniu implantu, co może trwać nawet kilkanaście tygodni, można przystąpić do uzupełnienia luk w łuku zębowym. Można w ten sposób uzupełnić pojedyncze braki w uzębieniu, do implantów mocując korony zębowe. Można też wykonać protezy Szczecin mocowane na implantach, co jest dobrym rozwiązaniem w przypadku dużych braków w uzębieniu.

Nowoczesna stomatologia estetyczna

To rozwiązanie to jedna z nowoczesnych metod dostarczonych pacjentowi przez stomatologię estetyczną. To właśnie ta gałąź stomatologii cały czas się rozwija, bo pełne i zadbane uzębienie to w dzisiejszych czasach tak naprawdę jeden z najważniejszych czynników mających wpływ na wizerunek człowieka.